Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRS-1223-13X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 124.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 78.3
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Naim Frasheri

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 (kati i fundit) te nje pallati ekzistues. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 78.3 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Njera nga dhomat e gjumit ka menjehere akses ne ballkon. 
Apartamenti orientohet nga jug-lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Prane baneses mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te qete, me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Kavajes, ne rrugen e Durresit, ne rrugen Myslym Shyri dhe ne qender te Tiranes. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 124.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 618-50L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 per shijte ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne  katin e
Në Shitje 723-7X 127.000 €

Apartament 2+1 per shijte ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne  katin e katert te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pal
Në Shitje 1015-24b 128.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1123-24X 131.180 €

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare  banim ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 1019-56T 111.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qamil Guranjaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane.
Sh
Në Shitje 123-48Z 138.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne ...

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Apartamenti ndodh
Në Shitje 221-19D 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne nje pallat te ri,
Në Shitje 721-6A 128.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Hyrja ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e ...