Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane

ID TRS-523-9A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 89.250
Kati 5
Sipërfaqe m2 119 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Halit Bega

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te dhe te fundit te nje ndertese pa ashensor, me vetem nje hyrje per kat.
Ka nje siperfaqe prej 119 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet e pamobiluar dhe ne nje gjendje shume te mire.
Apartamenti eshte i orientuar nga jugu dhe lindja dhe mbushet me drite natyrale gjate gjithe dites.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Niko Avrami, ne rrugen e Dibres etj.
Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 750 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nj
Në Shitje 916-44K 97.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1015-34b 92.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Vorbsi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 723-8X 87.216 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Pepo ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Turdiu tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pallati pritet
Në Shitje 521-13D 90.480 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Turdiu tek ish Fusha e Aviacionit ne Tirane. Pallati pritet te perfundoje ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Në Shitje 313-22 94.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1021-12V 84.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Nd
Në Shitje 1018-14E 100.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne kryqezim me rrugen Kont Leopold Bertold, ne Tirane.
Në Shitje 521-8V 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne kryqezim me rrugen Kont Leopold Bertold, ne Tirane. Hyrja ndodhet ne ...