Apartament 2+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRS-1118-56L)

ID TRS-1118-56L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 63.28 m2.
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Pitarka

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 63.28 m2, organizohet ne sallon, kuzhin te vecuar ne ballkon dhe te rrethuar me vetrate xhami, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket dhe ofrojne drite natyrale gjate gjithe dites.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila persiane.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve dhe institucioneve te nevojshme.

Zona ka infrastrukture te rregullt dhe me akses direkt ne rrugen Muhamet Gjollesha.

Apartamenti eshte i pasjisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 80.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje
Në Shitje 313-26 74.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane Bujtines se Gjelit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te ne nje
Në Shitje 717-25L 79.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane Bujtines se Gjelit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallati te vjeter, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Në Shitje 221-3V 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje k
Në Shitje 1019-63L 94.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore.

Banesa ka hapesire te
Në Shitje 916-42L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore. Banesa ka hapesire te brendshme 76,26m2 ...

Apartament ne shitje ne rrugen Hysen Xhura , ne Kompleksin e pallateve Xhura ne Tirane 
Shtepi
Në Shitje 1120-21i 70.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Hysen Xhura , ne Kompleksin e pallateve Xhura ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 1-re te nj
Në Shitje 717-60K 92.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues ...

Apartament per shitje mbrapa Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat e
Në Shitje 116-36b 90.000 €

Apartament per shitje mbrapa Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane ...