Apartament 2+1 per shitje prane zones se 21-Dhjetorit ne Tirane (TRS-218-29L)

ID TRS-218-29L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 69.600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 87 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Naim Frasheri

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane zones se Mozaikut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore.

Me nje siperfaqe te totale prej 87 m2 banesa ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Organizimi i dhomave eshte shume i mire dhete gjitha ambjentet jane te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkonet ofrojne nje pamje te mrekullueshme te zones perreth, te orientuara nga lindja dhe perendimi

Apartamenti pozicionohet ne nje zone shume te qete te qytetit, prane Zogut te Zi, 21-Dhjetorit dhe ka akses ne disa rruge kryesore. 

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode. Mund te permendim disa prej tyre: dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorante, furre buke, kopesht per femije, universitete etj.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie te rregullt.

Cmimi: 800 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 916-43K 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fund
Në Shitje 619-43S 74.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Në Shitje 1220-4D 82.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje palla
Në Shitje 720-8V 67.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-17S 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ( te&nb
Në Shitje 121-3V 67.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ( te fundit ) te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Në Shitje 1114-31j 78.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pall
Në Shitje 315-61b 73.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...