Apartament 2+1 per shitje prane zones se Kinostudios ne Tirane

ID TRS-1021-21N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 87.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 109
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Aleksander Moisiu

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri i cili ndodhet ne katin e katert.
Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim.
Apartamenti ndahet ne sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballon, te cilat perfshihen ne nje siperfaqe totale prej 109 m2, siperfaqe te brendshme prej 97.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket prej 11.8 m2.
Kjo hyrje ofrohet e mobiluar dhe e shtruar e gjitha me pllaka, eshte mjaft komode, salloni ndan nje hapesire me kuzhinen, kuzhina ofrohet e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, ka dy banjo ku njera ka vaske, ballkoni eshte i mbuluar me tende dhe aksesohet nga salloni, duke ofruar nje pamje te zones rrotull.
Shtepia orientohet nga jugu.
Lidhet me rrugen e Dibres dhe ndodhet shume prane Spitalit Nene Tereza.
Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 87.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.

Apartamenti ka nje siperfaqe te brends
Në Shitje 718-42E 78.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 78.5 m2 ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Nd
Në Shitje 1018-14E 100.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe
Në Shitje 821-6V 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te t
Në Shitje 1022-31Z 97.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 916-43K 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje prane Restorant Qesaraka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 317-32L 73.000 €

Apartament per shitje prane Restorant Qesaraka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te sapo ...

Apartament modern per shitje prane rruges Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re ne n
Në Shitje 116-35b 92.000 €

Apartament modern per shitje prane rruges Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te dh
Në Shitje 1116-10K 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...