Apartament 2+1 per shitje tek Kthesa e Kamzes ne Tirane, (TRS-418-55d)

ID TRS-418-5d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 52.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 93.50 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Garden

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Garden City ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale eshte  93.50 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 84.72 m.

Siperfaqja e brendshem eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone, koridor dhe tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiiluar ose i pamobiluar.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner te vendosur ne sallon.

Tualeti eshte i pajisur me dritare.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

Ne process hipotekimi.

 

Cmimi:  52.000 Euro i pamobiluar

             55.000 Euro i mobiluar  

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne zonen e Ali Demit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-6E 65.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne zonen e Ali Demit ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament per shije prane shkolles Mihal Grameno ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Në Shitje 517-24d 63.000 €

Apartament per shije prane shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje te Kthesa e Kamzes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje kompleksi te
Në Shitje 1019-31L 55.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Kthesa e Kamzes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles 17 Shkurti, ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.
Ndodhet ne
Në Shitje 319-19S 45.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles 17 Shkurti, ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te ban
Në Shitje 1014-11j 60000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit dhe te fundit ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 916-50K 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen  Aleksandri I Madh ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 6-te te nj
Në Shitje 115-1r 65.000 €

Apartament per shitje ne rrugen  Aleksandri I Madh ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 6-te te nje godine te re ...

Apartament per shitje te Kthesa e Kamzes, ne krah te spitalit Hygeia ne Tirane.
Apartamenti pozicio
Në Shitje 316-25a 65.000 €

Apartament per shitje te Kthesa e Kamzes, ne krah te spitalit Hygeia ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 ...