Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni Artificial ne Tirane

ID TRS-422-4V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 290.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 131 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kristo Luarasi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim.

Ka nje siperfaqe totale prej 131.75 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 109.5 m2.

Shtepia organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon.

Orientohet nga Lindja.

Pallati po ndertohet me cilesi te larte, projekt mjaft modern dhe i kerkuar.

Komplesi do te ofroje te gjitha sherbimet e nevojshme, hapesira publike etj.

Ka akses direkt ne Unazen e Madhe, rrugen e Kosovareve, rrugen Sami Frasheri dhe Liqenin Artificial.

Cmimi: 2200 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane 

Ne nje nga pall
Në Shitje 121-26A 280.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane  Ne nje nga pallatet me mire te ...

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1221-12V 284.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh.

M
Në Shitje 1017-6a 280.000 €

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh. Me nje siperfaqe ...

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Në Shitje 516-14b 280.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri disa metra larg ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 123-53Z 298.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te n
Në Shitje 215-28b 300.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...