Apartament luksoz ne shitje te Kopshti Botanik ne Tirane (TRS-414-63j)

ID TRS-414-63
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 190.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Botanik

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, plot ajer te paster dhe komoditete jetese.

Pallati pozicionohet ngjitur me hyrjen e Kopshtit Botanik, shume prane Liqenit dhe Unazes se Re se Tiranes.

Pamja qe ofrohet nga ballkonet e kesaj shtepie eshte e mrekullueshme.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe me sigurine e nevojshme.

Hapesira prej 170 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje + ambjentin e ngrenies, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, korridor dhe 2 tualete.

Shtepise i jane bere punime te reja dhe teper cilesore, si: parket druri, sistem qendror ngrohje-ftohje, oxhak funksional, dyer dhe dritare druri, dritare dopio xham, kuzhine cilesore, panel diellor, etj.

Njera nga banjot eshte ne brendesi ted homes se ciftit dhe tjetra e perbashket, me pajisje teper cilesore.

Apartamenti eshte i orientuar nga jugu dhe perendimi.

Vend parkimi ne katet e nendheshme me cmim ekstra.

Dokumentacion i rregullt hipotekor per apartamentin dhe per garazhin.

 

Cmimi: 190.000 euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 1119-22L 193.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 1119-47T 185.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit.
Ai ndodhet ne katin e pare ne nj
Në Shitje 814-35b 185.000 €

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit. Ai ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 819-40L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 319-51L 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...