Apartament 2+1 per shitje tek ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRS-1221-12V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 284.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe te brendshme 110 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon i mbyllur. 
Shtepia ofrohet e pamobiluar dhe eshte e pershtatshme per banim dhe per ambient zyrash. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient. 
Pallati eshte mjaft i mirembajtur dhe ofron siguri 24h. 
Ndodhet ne nje zone teper qendrore, te kerkuar dhe te njohur. 
Ka akses direkt ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Vaso Pasha, rrugen Nikolla Tupe dhe rrugen Abdyl Frasheri. 
Pajisur me certifikate pronesie. 

Cmimi: 284.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Në Shitje 516-14b 280.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri disa metra larg ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Në Shitje 319-58L 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane 

Ne nje nga pall
Në Shitje 121-26A 280.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane  Ne nje nga pallatet me mire te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 123-53Z 298.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft t
Në Shitje 514-48j 270.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Në Shitje 422-4V 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim. Ka ...

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.

Ka
Në Shitje 1213-22 290.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim
Në Shitje 722-37G 273.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte banim dhe me nje ...