Apartament modern 2+1 per shitje tek Komuna Parisit ne Tirane

ID TRS-1223-20Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 285.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 128
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ruga Osman Myderizi

Apartament modern 2+1 per shitje prane kompleksit Kika 2, ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te jashtme prej 128m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 118m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Duke u orientuar nga Lindja-Perendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia shitet totalisht e  mobiluar me nje stil modern dhe te pabanuar me pare.
Vetratat jane triplex, duke menduar izolim termik dhe akustik.
Investimi eshte i gjithi i ri dhe i pabanuar me pare.
Te dy tualetet jane te investuara ne detaje, njeri prej tyre ndodhet ne dhomen matrimoniale dhe eshte i pajisur me dritare.
Banesa eshte pjese e nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Stadiumit Dinamo, rruga Kosovareve, rruga Tish Dajia etj.
Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 285.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Në Shitje 516-14b 280.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri disa metra larg ...

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane 

Ne nje nga pall
Në Shitje 121-26A 280.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane  Ne nje nga pallatet me mire te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Në Shitje 422-4V 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim. Ka ...

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1221-12V 284.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim
Në Shitje 722-37G 273.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte banim dhe me nje ...

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.

Ka
Në Shitje 1213-22 290.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Në Shitje 319-58L 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Në Shitje 522-33V 281.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...