Apartament 2+1 per shitje tek rruga e Dibres ne Tirane (TRS-215-46m)

ID TRS-215-46m
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 99.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 115 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane.
Pozicionohet ne kat te 2-te te nje pallati te vitit 2010.
Pallati eshte i mirembajtur dhe ne zone qendrore te kryeqytetit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 te organizuar ne sallon , me nje ndarje te vecante per kuzhine dhe zone ngrenje, 2 dhoma gjumi , ballkon dhe 2 tualete.
Punimet e brendshme jane bere rishtazi ,mjaft cilesore dhe me nje stil te vecante. 
Ne zonen e ndenjes ka nje oxhak, tavanet jane me punime gipsi.
Ofrohet I mobiluar .
Sistem ngrohje /ftohje me kondicioner. 
Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes duke ofruar  nje jete komode dhe ne afersi te Qendres .
Ka akses ne rrugen Bardhyl ,rruga Kongresi I Manastirit etj.
Administrim, mirmbajtje, uje drita 24h.


Cmimi 99.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Apartamenti ndodh
Në Shitje 221-19D 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 419-49L 86.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Në Shitje 1015-11b 98.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Në Shitje 718-44L 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Në Shitje 1219-22T 103.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ndertuar ne ...

Apartament per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter
Në Shitje 1117-42R 98.000 €

Apartament per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter pa ashensor ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku te Selvia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 1213-47b 99.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku te Selvia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te pallati ...

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne
Në Shitje 116-37b 90.000 €

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri ...