Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane

ID TRR-118-10R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Apartament per zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.

Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, nje dhome te vogel te ndare per kuzhinen, dy dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.

Investimet qe jane kryer ne brendesi perfshijne tavanet me gipse, dritaret me grila dhe me dopio xham per te izoluar krejtesisht ambientin nga zhurmat nga jashte.

Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet ne menyre te shpejte gjate viteve te fundit.

Ndodhet shume prane me linjen e transportit publik dhe ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes.

 

Cmimi 400 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne n
Me Qira 415-60b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...

Apartament/zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 419-78T 350 €

Apartament/zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .
Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te
Me Qira 215-27m 500 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te re. Me nje ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne
Me Qira 816-6b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rrug
Me Qira 619-15S 500 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rruges kryesore. Ka ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri t
Me Qira 422-13S 500 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin ...

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha.

Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te v
Me Qira 1017-35L 350 €

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha. Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 622-55G 340 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile, shume prane ...