Apartament 2+1 per qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-324-62X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 104
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Besim Imami

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Besim Imami ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 104 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, dy tualete dhe nje korridor i cili lidh te gjitha dhomat se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet  i pamobiluar. 
Banesa orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Parketi dhe dyert e apartamentit jane te investuara muajin e fundit. 
Apartamenti eshte i pershtatshem si per banim ashtu edhe per aktivitet biznesi, si zyra marketingu, shoqata dhe organizata pasi ofron mundesi shume te mira reklamimi. 
Eshte pjese e nje pallati shume te qete dhe te administruar mire, prane te cilit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte, me shume facilitete dhe biznese prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen Islam Alla, ne rrugen e Kavajes dhe ne qendren e Tiranes. 


Cmimi: 500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati t
Me Qira 1122-26V 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 118-10R 400 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-k
Me Qira 819-12T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe. Me nje ...

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 820-7D 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pall
Me Qira 519-2T 400 €

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8
Me Qira 1116-27K 600 €

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati ...

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e V-te
Me Qira 813-16 550 €

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha. 

Banesa
Me Qira 717-21K 600 €

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e ...