Apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-419-30S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 2
Sipërfaqe m2 80
Shperndarja 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sali Butka

Ofrohet apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe korridor.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar vetem me pjesen e kuzhines.  Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe ne njeren nga dhomat ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Shtepia eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: zyre kontabiliteti, avokat, noter, klinike dentare, zyre programimi etj.

Zona eshte ne pike kyce ku aty prane mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin: institucione shteterore, dyqane, market, shkolle etj.

Ka akses ne rrugen Shefqet Musaraj, kryqezimi i 21 Dhjetorit, bulevardi Gjergj Fishta etj.

 

Cmimi 300 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1  per zyre ne rrugen Isa Boletini ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e pare te bani
Me Qira 1215-28K 220 €

Apartament 1+1  per zyre ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.
Me Qira 118-45d 350 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe 65 ...

Apartament per zyre me qera prane Casa Italia ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne katin ne &n
Me Qira 417-36K 270 €

Apartament per zyre me qera prane Casa Italia ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin ne  4-te  te ...

Dyqan per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te v
Me Qira 916-31b 400 €

Dyqan per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, buze rruge ...

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Me Qira 915-8m 400 €

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te v
Me Qira 1120-8V 285 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Ka nje ...