Zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-715-13m)

ID TRR-715913m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Me siperfaqe 75 m2 ofron ambjent openspace i cili mund te organizohet sipas biznesit qe do operohet.

Lokalizohet ne nje prej zonave me qendrore,e me te preferuara te qytetit.

Zyra disponon edhe tualet.

Ka te instaluar sistem ndricimi, sistem kondicionimi, internet.

Ka punime te brendshme gipsi, fasade te madhe xhami me vetrata dhe grila.

I pershtatshem per biznese te ndryshme : si dyqan, zyre avokatie, kontabiliteti.

Ofron mundesi te mire reklamimi per biznesin tuaj.

Ofron akses ne rrugen Dervish Hima, sheshin Nene Tereza, rrugen e Elbasanit.

 

Cmimi 350 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugan Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhe ne katin e 3-te te nje pallati te vjet
Me Qira 1018-18L 280 €

Zyre me qera ne rrugan Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhe ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Ambient zyre me qira pran Ish Stacionit te Trenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje palla
Me Qira 1020-63V 400 €

Ambient zyre me qira pran Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira tek Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane.
Me Qira 424-28Z 400 €

Apartament 2+1 me qira tek Garden Residence Turdiu, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit ne Tirane. Ambienti eshte i ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te v
Me Qira 822-52Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pall
Me Qira 115-17r 300 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 814-4b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit
Me Qira 616-35b 400 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Zyre me qera tek Kompleksi Magnet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallate
Me Qira 1222-27G 400 €

Zyre me qera tek Kompleksi Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Ofron nje ...