Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-814-15b)

ID TRR-814-15b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve.

Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrje me vete.

Vila ndodhet buze rruge kryesore, me pamje nga Kompleksi Dinamo dhe Liqeni Artificial I Tiranes.

Banesa ka nje siperfaqe pre 180 m2 te ndare ne sallon, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone dhe 2 koridore.

Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet, pervece njeres dhome gjumi e cila mund te mobilohet sipas kerkesave tuaja.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e preferuar nga te huajt. Gjithashtu eshte e qete, plot ajer te paster dhe ndodhet vetem pak metra larg Liqenit.

Dritaret jane te pajisura me grila dhe brenda shtepise jane gjithsej 3 kondicionere.

Vila ka vend parkimi ne garazhd per makinen.

Cmimi 700 Euro / muaj I diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 118-47R 600 €

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile te pajisur ...

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 617-23L 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 619-52L 660 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e  V-
Me Qira 1113-41 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e  V-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne T
Me Qira 819-14S 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te n
Me Qira 616-34K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 915-27b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 218-25T 800 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre ...