Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-818-38L)

ID TRR-818-38L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 151 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament 3+1 me qera brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri por pa ashensor.

Ofron siperfaqe totale prej 151 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e duhura.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermejt sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Ballkoni ofron nje pamje panoramike te qytetit duke ofruar relax.

Pallati ndodhet brenda ne kompleks ku mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ofron siguri te larte, administrim, hapesira te gjelberuara dhe mundesi parkimi.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe pak minuta nga Qendra e qytetit.

Cmimi: 650 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1016-25d 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile ka teshe pa ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 619-52L 660 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 416-13b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ne nje nga pikat ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 816-46K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 617-23L 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 116-15K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve.
Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrj
Me Qira 814-15b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrje me vete. Vila ...

Apartament 3+1 prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 121-35V 550 €

Apartament 3+1 prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...