Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1117-46R)

ID TRS-1117-46R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne vitet 2000.

Siperfaqja totale prej 150m2 eshte e organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine e ndare, tre dhoma gjumi, korridor, nje ballkon te madh dhe dy tualete.

Dhomat kane hapesire te bollshme.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ne apartament jane kryer investime te shumta dhe ofrohet i mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet 4 kondicionereve dhe ne sallon me ane te nje sobe me pelet.

Ballkoni eshte i rrethuar me dopio xham dhe ofron nje pamje te rruges kryesore.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe gjendet prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne unazen e vogel te Tiranes, zonen e Zogut te Zi, rrugen Asim Vokshi etj.

 

 

Cmimi 160.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 418-12L 170.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane me ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Në Shitje 618-43d 152.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Në Shitje 320-26a 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin  trete te ...

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te
Në Shitje 1119-42S 158.000 €

Apartament 3+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4 te nje p
Në Shitje 1120-32V 162.540 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha  ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat
Në Shitje 115-28r 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ndertuar ne ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 615-25m 170.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
Në Shitje 216-6K 155.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ...