Apartament 3+1 ne shitje prane Universitetit Bujqesor te Tiranes

ID TRS-423-33R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 135
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Blu

Apartament 3+1 ne shitje ne Bulevardin Blu, Koder-Kamez.
Pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 135 m2 dhe te brendshme 130 m2 te organizuar ne sallon te madh se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohor dhe me te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Orientimi i apartamentit eshte ne Lindje dhe Jug duke ofruar ndricim natyral gjate gjithe dites dhe pamje te lire.
Apartamenti ka termoizolim dhe eshte i ngrohte ne dimer e i fresket ne vere.
Instalimet elektrike dhe hidraulike jane cilesore dhe sallon eshte i instaluar nje kondicioner i madh qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Zona eshte e qete me ajer te fresket dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
 Ka akses direkt me rrugen e Kombit, Autostraden Tirane-Durres, Aeroportin e Rinasit etj.
Apartamenti disponon certifikate te rregullt pronesie dhe ka mundesi per post parkimi me cmim ekstra.

Cmimi: 125.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri
Në Shitje 1218-28T 122.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Hipotekes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne perfundim e ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.
Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndrys
Në Shitje 1114-8j 116.200 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane. Kjo zone eshte ne zhvillim e siper; ndryshe njihet si zona ...

Apartament 3+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit, ne rrugen Rrapo Hekali, ne Tirane.

Nd
Në Shitje 219-19T 119.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit, ne rrugen Rrapo Hekali, ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Në Shitje 618-5d 110.400 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te
Në Shitje 1219-45S 114.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje palla
Në Shitje 920-24V 138.000 €

Apartament dupleks per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Ndo
Në Shitje 619-33S 138.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari, prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodh
Në Shitje 1219-9S 123.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari, prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...