Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane

ID TRR-519-51S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Kati 0
Sipërfaqe m2 350
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament 3+1 me qera ne Lunder ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete dhe te fundit te nje pallati i ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 350 m2, siperfaqe te brendshme prej 180 m2 dhe verande se bashku me ballkone 170 m2.

Apartamenti organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 dhome studio, 1 dhome papafingo, 2 tualete, 2 ballkone dhe verande.

Ambienti eshte i sapo rikonstruktuar dhe i punuar nga arkitekt. Eshte i shtruar me parket, dritaret jane dopio xham dhe sistemi i ndricimit eshte led i cili ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar.

Prona  ndodhet brenda nje rezidence shume te mire ne Tirane, ofron siguri maksimale me roje dhe me kamera sigurie 24/h.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi.

Brenda ne rezidence mund te gjeni bar/restorant, pishine, fitness center etj.

Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan, qendren tregetare TEG, dhe vetem 10 min larg qendres se qytetit.

 

Cmimi 2500 Euro / Muaj ( i diskutueshem)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën