Apartament 3+1 me qera ne nje residence ne Lunder ne Tirane

ID TRR-519-51S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 4
Sipërfaqe m2 350
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament 3+1 me qera ne nje kompleks residencial ne Lunder ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati i ri.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 350 m2, siperfaqe te brendshme prej 180 m2 dhe verande se bashku me ballkone 170 m2.
Apartamenti organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 lavanteri, 1 dhome papafingo, 2 tualet, 4 ballkone dhe 2 veranda.
Ambienti eshte i sapo konstruktuar dhe i punuar mjeshterisht nga arkitekt me punime shume cilesore te stilit neoklasik.
E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket, dritaret jane dopio xham dhe sistemi i ndricimit eshte led i cili ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme.
Apartamenti ka privatesi absolute, ofrohet I pjeserisht I mobiluar ka oxhak frances me dru, ambientin e gatimit te perfunduar dhe te gjitha pajisjet  elektroshtepiake. 
Ka te instaluar sistem qendror chiller per ngrohjen dhe ftohjen.
Veranda ka pamje fantastike panoramike te malit te Dajtit, kalase se Petreles etj.
Kompleksi ofron administrim shume te mire, ashensor ne pallat, ambiente te gjelberte, bar / restorant, pishine, fitness center dhe kamera sigurie 24/h.
Ne cmim perfshihet nje vend parkimi.
Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan, qendren tregetare TEG, dhe vetem 10 min larg qendres se qytetit.

Cmimi 2000 Euro / Muaj ( I Diskutueshem )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...