Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane

ID TRR-618-11d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartamenti 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje rezidence me vila dhe apartamente.

Siperfaqja totale eshte 170 m2 e shperndare ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, dy tualete, depo dhe tre ballkone.

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar, me mobiljet te reja dhe i pabanuar me pare.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner te vendosur te cdo ambient te apartamentit.

Dritaret jane te pajisura  me rrjeta per parandalimin e mushkonjave dhe me nje izolim shume cilesor termik dhe aukustik.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket.

Apartamenti orientohet nga jugu dhe veriu duke ofrour nje pamje fantastike te vreshtave.

Ne vecanti nga apartamentet e tjera te residences, ky apartament esht i pajisur dhe me panel diellor.

Rezidenca ofron administrim, siguri, ashensor.

Zona eshte shume e qete, me ajer te paster dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan.

Vend parkimi te perfshire ne cmim.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj. (Tatim i perfshire)

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te
Me Qira 316-63b 1600 €

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri prane zones se ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 515-39b 1400 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje komplek
Me Qira 418-19L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.
Rezidenca
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , ne nje nga pallatet me mire dhe prestigjioz
Me Qira 117-44a 1460 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , ne nje nga pallatet me mire dhe prestigjioz. I pozicionuar ne ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...