Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-813-11)

ID TRR-813-11
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 154 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 154 m2 te organizuara ne 5 dhoma dhe nje depo.

Ju mund t’i shfrytezoni hapesirat sipas deshires suaj.

Aktualisht, banesa ofron sallon ndenje, dhome kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, depo, korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ajo ofrohet gjysem e mobiluar, por mund te mobilohet ne varesi te kerkesave tuaja.

Gjithashtu, apartamenti eshte mjaft i pershatshem per zyra.

Ballkonet ofrojne pamje relaksuese te Tiranes dhe zonave perreth.

Ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur te Tiranes, shume prane Rajonit Nr.3 te Policise, Ambasades Polake ne Tirane, rruges se Durresit etj.

 

Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-16D 350 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ten je pallati te ...

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 1217-32R 500 €

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi.

Pozicionohet ne katin  e 2-te te nj
Me Qira 615-53m 500 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje vile ne nje zone ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1216-34L 350 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja ...

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 1018-7d 470 €

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se Jashtme.
Banesa pozicionohet n
Me Qira 617-58K 350 €

Apartament me qera ne hyrje te Rruges Fadil Rada prane Ministrise se Jashtme. Banesa pozicionohet ne katin 1-re te nje ...

Apartament dupleks me qira prane rruges Siri Kodra ne rrugen Memo Meto ne Tirane

Ndodhet ne
Me Qira 920-20V 450 €

Apartament dupleks me qira prane rruges Siri Kodra ne rrugen Memo Meto ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te nje ...

Apartament 3+1 me qera shume prane rruges Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 1019-9L 300 €

Apartament 3+1 me qera shume prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...