Apartament 3+1 per qira prane Ish Ekspozites ne Tirane

ID TRR-921-23V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 2
Sipërfaqe m2 80 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Ekspozita

Apartament per qira ne rrugen Astrit Sulejman Bulluku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. 
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar dhe me kushte mjaft komode, ku ambientet jane te shtruara me parket.
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te instaluar ne sallon dhe njeren nga dhomat e gjumit.
Orientimi jug-perendim ben te kete ndricim te bollshem natyral.
Prane do te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarket, restorante, bare, banka etj.
Ka akses direkt ne Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Myslym Shyri, rrugen Nikolla Jorga dhe prane rruges Muhamet Gjollesha. 

Cmimi 450 euro/muaj ( Tatim i perfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sander Prosi, shume prane Ring Center ne Tirane.
Pozicionohet ne k
Me Qira 922-26A 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sander Prosi, shume prane Ring Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 622-32S 370 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri.
Hyrja ndodhet
Me Qira 617-57K 500 €

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te ...

Apartament 3+1 me qira ne Kompleksin Vizion + ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te kom
Me Qira 1020-32D 500 €

Apartament 3+1 me qira ne Kompleksin Vizion + ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te kompleksit. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vj
Me Qira 1020-10i 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Apartamenti ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje v
Me Qira 714-6j 400 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile, e ndertuar me ...

Apartament me qira ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje
Me Qira 220-1H 500 €

Apartament me qira ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Me ...

Apartament  3+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta

Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1016-5L 550 €

Apartament  3+1 me qera ne Buleverdin Gjergj Fishta Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...