Apartament 3+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-918-54E)

ID TRR-918-54E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 126 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa 21 Dhjetori

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 126 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe nje kuzhine e perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje korridor dhe nje ballkon.

Ofrohet i mobiluar. Apartamenti ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Ka nje kondicioner ne dhomen e ndenjes per ngrohje dhe ftohje.

Pallati ofron administrim dhe ashensor. 

Zona ku gjendet apartamenti ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin, si supermarkete, furre buke, pasticeri, bare, restorante.

Prona ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit dhe shume prane rruges se Kavajes, Qendres se Tiranes dhe Zogut te Zi.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te r
Me Qira 815-46a 260 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri dhe me cilesi te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe p
Me Qira 617-64L 300 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament 3+1 prane rruges Rexhep Jella ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te je vile
Me Qira 421-28D 500 €

Apartament 3+1 prane rruges Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te je vile tre ...

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 218-48R 500 €

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 218-8R 350 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1216-34L 350 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri Siperfaqja ...

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-35b 500 €

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne
Me Qira 714-33b 300 €

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...