Apartament 3+1 me qera prane Ali Demit ne Tirane

ID TRR-423-29R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 0
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhepa

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me hyrje te vecante.
Ofron nje siperfaqe te brendshme 130 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe korridor.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Ka te instaluar 2 kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Zona eshte e qete me ajer te fresket dhe ka akses direkt me rrethrrotullimin e Shkozes , rrugen Ali Demi, Bulevardin Bajram Curri etj.
Vila ofron siguri dhe monitorim me kamera 24 ore.
Perballe viles ka dhe mundesi parkimi pa pagese.

Cmimi: 45.000 Lek/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 1113-27 330 €

Apartament 3+1 me qera pas Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Me Qira 318-15d 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje palla
Me Qira 421-23V 370 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1219-29T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te b
Me Qira 814-10j 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te banimit, me ...

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 615-31m 350 €

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin
Me Qira 518-39a 550 €

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e trete te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane. 

Ndodhet ne k
Me Qira 818-17E 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane.  Ndodhet ne katin e VI-te te nje ...