Apartament 3+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik, ne Tirane

ID TRR-718-13E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane. 

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor.

Ambjenti eshte i mobiluar kendshem dhe ka te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese te menjeheshme.

Ai eshte i organizuar kendshem me tre dhoma gjumi, nje soxhorno qe sherben si dhome ndenje dhe dhome ngrenie, korridor, dy tualete dhe dy ballkone.

Ballkoni me i madh i cili ka dalje nga soxhorno ka nje pamje te mrekullueshme te Kopshtit Botanik, nga i cili ju mund te shijoni pasditet tuaja.

Apartamenti ndodhet shume prane Kopshtit Zoologjik, Unazes se Madhe, liqenit Artificial dhe rruge te tjera lidhese nderqytetese.

Ofrohet mundesi per vend parkimi me pagese ekstra 30 Euro.

 

Cmimi: 450 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 719-42S 410 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi.

Pozicionohet ne katin  e 2-te te nj
Me Qira 615-53m 500 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje vile ne nje zone ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vj
Me Qira 819-25T 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 319-1S 500 €

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VI
Me Qira 918-54E 400 €

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, pa
Me Qira 816-4b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, pas gjimnazit Gjuhet ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nj
Me Qira 613-29 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, i ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te
Me Qira 117-32d 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te nje pallati te ...