Apartament dupleks per qira tek Kopshti Botanik ne Tirane

ID TRR-524-6Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 203
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Dupleks 3+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4rt dhe te fundit te nje pallati te ri por ashensori nuk eshte funksional.
Me nje siperfaqe totale prej 203m2 te organizuar ne dy kate, ku 101 m2 eshte siperfaqja brendshme dhe 101m2 eshte veranda.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, depo, nje tualet, verande, dhe nje ballkon.
Kati i dyte eshte i organizuar ne dhome gjumi, tualet.
Lidhja midis kateve realizohet me shkalle te brendshme.
Banesa ka nje oxhak funksional per te mundesuar ngrohjen.
Orientimi eshte Jug-Perendim dhe Veri duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Zona eshte e qete dhe ka akses te shpejte me autostraden Tirane-Elbasan, zonen e Kodres se Diellit, zonen e Kopshtit Zoologjik.
Ne cmim perfshihet  dhe nje post parkimi.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferu
Me Qira 415-26m 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ...

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane.
Apartamenti m
Me Qira 213-44 700 €

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti me siperfaqe 146m2, ...

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri.

Hyrja ndodhe
Me Qira 617-57K 500 €

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te ...

Apartament 3+1 prane rruges Rexhep Jella ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te je vile
Me Qira 421-28D 500 €

Apartament 3+1 prane rruges Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te je vile tre ...

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 816-1b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 1018-7d 470 €

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri
Me Qira 115-34b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri pas kishes ...

Apartament 3+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje v
Me Qira 317-23d 550 €

Apartament 3+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile. Ka nje ...