Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-1016-25d)

ID TRR-1016-25d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selim Brahja, prane Liqenit te Thate

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile ka teshe pa ashensor ne nje nga zonat me qeta te qytetit.

Ka nje hapesire banimi prej 150 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, studio, 2 tualete, korridor dhe nje verande te madhe prej 70 m2.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket te nje cilesie te larte, eshte i pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje dhe me oxhak funksional ne dhomen e ndenjes.

Godina eshte e gjitha me termoizolim dhe dritaret jane dopio xham duke krijuar nje izolim te mire te apartamentit.

Zona krijon lehtesisht akses ne rrugen e Elbasanit, Autostraden Tirane-Elbasan dhe vetem disa metra larg Liqenit Artificial.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin perdhe.

 

Cmimi 550 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 319-1S 500 €

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 719-42S 410 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 118-47R 600 €

Apartament luksoz me qera prane Vilave Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile te pajisur ...

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 617-23L 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 115-34b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri pas kishes ...

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytetit
Me Qira 114-40j 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytetit, rreth 10 min ne ...

Apartament 3+1 modern me qira ne rrugen Zihni Cako ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje palla
Me Qira 220-25S 500 €

Apartament 3+1 modern me qira ne rrugen Zihni Cako ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri vitit ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 619-52L 660 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...