Apartament 3+1 me qera pas Kullave Binjake ne Tirane (TRR-914-5j)

ID TRR-914-5j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 143 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Avantazh i kesaj prones eshte vendndodhja.

Banesa pozicionohet ne zemer te qytetit, ne bulevardin kryesor te Tiranes.

Pallati ka akses ne te gjitha pikat kyce te Tiranes ne kembe, si Liqeni Artificial, Qendra, zona e Bllokut, Parku i Madh, etj.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-te te banimit, me siperfaqe 143m2.

Hapesirat jane te ndara mjaft mire ne: sallon ndenje, ambjent ngrenje-gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Ofrohet i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Ato jane te nje stili bashkohor dhe teper te rehatshme. 

Pajisjet e kuzhines jane moderne; cdo ambjent eshte i pajisur me sistem ngrohje-ftohje chiller; punime te brendshme cilesore; etj.

Ballkonet jane te bollshme, ku ju mund te pushoni si dhe ofrojne pamje relaksuese te qytetit.

Pallati ka siguri te larte, administrim 24h, ashensore, etj.

 

Cmimi: 800 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.

Apartamenti nd
Me Qira 718-24E 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-k
Me Qira 717-55L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge ...

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 313-23 850 €

Apartament me qera per zyra prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 918-17S 850 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Cerciz Topulli, prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 619-52L 660 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 415-36b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...