Apartament 3+1 me qira ne Komunen e Parisit ne Tirane

ID TRR-223-22Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 5
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Osman Myderizi

Apartament me qira ne rrugen Osman Myderizi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 130m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, tre dhoma gjumi, tre tualete, dy ballkone dhe korridori lidhes.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar.
Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te mireadminstruar dhe te pajisur me ashensor.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kosovareve, stadiumi Dinamo, Kristal Center, Liqenin etj

Cmimi 600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe te sigur
Me Qira 513-14 550 €

Apartament dupleks me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe te sigurt te qytetit. Ne ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje
Me Qira 313-21 700 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri p
Me Qira 815-44b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri prane Vesa ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 218-8R 500 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 514-49j 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ne pallat ...

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1116-12L 500 €

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  t
Me Qira 117-32d 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...