Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1018-52E)

ID TRR-1018-52E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 211 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 211 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, nje korridor dhe 3 ballkone.

Ofrohet bosh. Kuzhina eshte per t’u vendosur dhe gjithashtu nje sistem qendror ngohje dhe ftohje.

Punimet jane bere shume te mira dhe ka paisje cilesore hidrosanitaresh, dyersh dhe dritaresh me grila.

Banesa ka shume drite natyrale si rezultat edhe i dritareve te medha.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe ka shume ajer te paster.

Ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Kopshit Botanik, ne zonen e Kopshtit Zoologjik dhe ne Unazen e Madhe.

 

Cmimi: 1000 Euro/muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut
Me Qira 418-20L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nj
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...