Apartament 3+1 per qera tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-524-42A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 8
Sipërfaqe m2 190
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Skender Luarasi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi, prane Lulishtes ne Komunen e Parisit.
Pozicionohet ne katin 8te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 190m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar, eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje dhe ftohje, si dhe ka nje oxhak funksional ne dhomen e ndenjes.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.
Lidhet direkt me rrugen e Kosovareve, Kompleksin Dinamo dhe ka akses te lehte me zonen perreth Stadiumit Dinamo.

Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi: 1000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 416-13b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ne nje nga pikat ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 1223-5Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku, shume prane Parkut Rinia ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 1223-36Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Shaqlizi, ne zonen e Saukut ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 624-17Z 1100 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 9 por jo te ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 316-43T 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...