Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-223-36G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 260
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri, me hyrje te vecante.
Ofron nje siperfaqe prej 260 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, ku dhoma 
matrimoniale perfshin edhe nje garderobe, tri tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes..
Shtepia perfshin edhe nje verande te madhe me nje siperfaqe prej 140 m2, i cili perfshin edhe nje mjedis kuzhine, ku mund te organizohen barbeque dhe aktivitete te ndryshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga sistem qendror chiller dhe kondicioner ne dhomat e gjumit.
Apartamenti jepet i mobiluar plotesisht me nje arredim modern dhe te ri. Ne dhomen e ndenjes ndodhet dhe nje oxhak i cili eshte funksional.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila, cka mundesojne izolimin akustik te baneses.
Pozicionimi Jug-lindje ben qe banes ate jete e ndricuar nga drite natyrale pergjate dites.
Zona eshte e qete dhe nder me te preferuarat ne Tirane.
Aksesohet shpejt me liqenin Artificial, zonen e Liqenit te Thate, sheshin Wilson etj.

Cmimi 2000 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...