Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-817-14L)

ID TRR-817-14L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 164.5 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore qe ofron administrim, ashensore dhe kamera sigurie 24-ore.

Me siperfaqe totale prej 164.5m2 dhe siperfaqe te brendshme 143m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor, 3 tualete dhe 3 ballkone. 

Ngrohja dhe ftohja kryhet nga kondicioner inverter te pajisur ne cdo dhome.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe ka nje mobilim te ri.

Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila, ballkonet jane te orientuar nga veri-perendimi duke ofruar pamje te kendshme te zones perrth dhe qendres se Tiranes.

Zona eshte e zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per te bere nje jetese sa me komode.

Ka akses te lehte ne rrugen e Barrikadave, qendren e Tiranes dhe rruge te tjera lidhese.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit.

Cmimi: 800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Apartamenti ndod
Me Qira 718-24E 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne T
Me Qira 819-14S 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ne Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti
Me Qira 214-55b 700 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft
Me Qira 1013-39 850 €

Apartament 3+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kat
Me Qira 914-34L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje vile 3-kateshe vetem pak ...

Apartament 3+1 me qira ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Gjendet ne katin e 8 te nje pallati me ashen
Me Qira 220-7H 850 €

Apartament 3+1 me qira ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Gjendet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor buze rruge ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nj
Me Qira 1015-57b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve.
Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrj
Me Qira 814-15b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe me hyrje me vete. Vila ...