Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut Rinia ne Tirane

ID TRR-316-43T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 138 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Parkut Rinia.

Ka nje hapesire prej 138 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Shtepia ka nje mobilim bashkohor, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme dhe dhomat jane te shtruara me parket druri te nje cilesie te larte.

Dritaret jane dopio xham per nje izolim me te mire te apartamentit dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje. 

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jetese sa me komode. 

Ka akses ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Sami Frasheri dhe Bulevardin Gjergj Fishta.

 Apartamenti ofron vend parkimi te perfshire ne cmim.

 

Cmimi 900 euro/muaj (perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje pall
Me Qira 414-26E 800 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 1114-9b 1000 €

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartament
Me Qira 214-55b 800 €

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te ne
Me Qira 115-3b 800 €

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 3+1 per qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 321-24V 800 €

Apartament 3+1 per qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te sapo ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te
Me Qira 1019-44L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-25S 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane zones se Zogut te Zi, ne rrugen Mit Sokoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile q
Me Qira 218-60R 1000 €

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile qe eshte perfunduar ...