Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-917-24L)

ID TRR-917-24L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 87.9 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe prej 87.9m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.

Banesa orientohet nga jug-perendimi dhe eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondicionerit.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme  ose e pamobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Ne kete zone mund te gjeni sherbime te ndryshme si: bare, supermakete, farmaci, restorante etj.

Pallati pozicionohet ne nje zone qendrore shume prane zones se Blloku dhe parkut Rinia dhe me akses te lehte ne rruget kryesore te Tiranes.

Cmimi: 500 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 217-3L 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 417-24L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 719-31T 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks me qira prane rruges Siri Kodra ne rrugen Memo Meto ne Tirane

Ndodhet ne
Me Qira 920-20V 450 €

Apartament dupleks me qira prane rruges Siri Kodra ne rrugen Memo Meto ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 515-51m 550 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 1013-24 400 €

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane. 

Ndodhet ne k
Me Qira 818-17E 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane.  Ndodhet ne katin e VI-te te nje ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri
Me Qira 720-3V 370 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...