Apartament 3+1 per qira ne qender te Tiranes

ID TRR-120-28H
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 12
Sipërfaqe m2 197
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Abdi Toptani, shume prane me qendren e Tiranes.
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri dhe modern.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 197 m2 duke ofruar sallon me hapesire te bollshme bashke me zonen e ngrenies, kuzhine e ndare, 3 dhoma gjumi, dhome garderobe, 2 tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, me stil modern, ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistemi qendror i instaluar ne brendesi te mureve, dhomat e gjumit jane te shtruara me parket druri. 
Dritaret e medhaja te xhamit, kati i apartamentit, orientimi bejne qe kjo shtepi te kete drite dielli ne pjesen me te madhe te dites.
Ballkonet ofrojne pamje shume te bukur te qendres se Tiranes.
Pallati ofron recepsion ne hyrje, administrim te mire, dy ashensor, sherbime security 24h.
Zona eshte mjaft e preferuar per nga afersia me qendren dhe pikat kyce te saj, me hotel Plaza, me qendren Toptani etj.

Cmimi: 1800 Euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj
Me Qira 517-16a 1700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj zone dhe shume ...

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.
Me Qira 615-56a 1700 €

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder.

Apartamenti pozicionohet
Me Qira 421-6a 1700 €

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...