Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-318-15d)

ID TRR-318-15d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 105.4 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 105.4 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Apartamenti ofrohet nga jug-perendim-veri dhe ju ofron pamje nga rruga kryesore dhe zona perreth.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka akas te lehte ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Myslym Shyri, ne bulevardin Gjergj Fishta etj.

 

Cmimi 350 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri
Me Qira 1119-60T 400 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane.
Apartament ndodhet ne zonen e Don Boskos, 100 m larg nga Kompleks
Me Qira 713-50 280 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane. Apartament ndodhet ne zonen e Don Boskos, 100 m larg nga Kompleksin Vizion ...

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 1018-7d 470 €

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat
Me Qira 418-10L 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njoh
Me Qira 813-19 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te qete te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te f
Me Qira 916-28b 300 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ...

Dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nj
Me Qira 719-5S 450 €

Dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallat
Me Qira 719-42S 410 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...