Apartament 3+1 per qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane

ID TRR-1121-18V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 75 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 3+1 per qira ne prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon, aneks kuzhine, tre dhoma gjumi ku dy jane te vogla, dy banjo dhe korridor. 
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. E shtruar me parket. 
Ngrohja dhe ftohja kryhet nga dy kondicioner ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Pozicionimi nga jugu ben qe te kete ndricim te bollshem gjate gjithe dites. 
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, Ambasaden Amerikane, rrugen Stavro Vinjau dhe rrugen Qemal Guranjaku. 
Zona eshte mjaft e populluar dhe e kerkuar. Pallati eshte i mirembajtur dhe buze rruges. 
Mundesi parkimi ne shesh pushimi e pallatit. 

Cmimi 400 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nj
Me Qira 613-29 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, i ...

Dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nj
Me Qira 719-5S 450 €

Dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-16D 350 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ten je pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane r
Me Qira 515-36b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Me Qira 1014-51b 450 €

Apartament me qera prane gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati ndodhet ...

Apartament dupleks me qira prane rruges Siri Kodra ne rrugen Memo Meto ne Tirane

Ndodhet ne
Me Qira 920-20V 450 €

Apartament dupleks me qira prane rruges Siri Kodra ne rrugen Memo Meto ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te nje ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje palla
Me Qira 421-23V 370 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 218-25T 500 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre ...