Apartament 3+1 me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-714-41j)

ID TRR-714-41j
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 167m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te njohura ne brendesi te qytetit te Tiranes.

Rezidenca ofron cilesi dhe siguri te larte; ambjente argetimi; vende per te luajtur femijet; supermarket; dyqane; fitness; pishina; palester; etj.

Avantazh tjeter i kesaj zone eshte ajri i paster, ne koder te qytetit, me pamje shume te bukur te zonave perreth.

Kjo banese ka siperfaqe prej 167m2 ne total te shperndare ne: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, korridor dhe garderobe.

Jepet e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme.

Ato jane te nje stil modern dhe teper te rehatshme.

Mund te permendim: pajisje kuzhine teper cilesore, parket, sistem chiller ngrohje-ftohje ne cdo ambjent, dritaret dopio xham, grila, etj.

Ne cmim ju perfshihet dhe nje vend parkimi perpara shtepise.

 

Cmimi: 850 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te
Me Qira 1019-44L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 818-18L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 817-14L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nj
Me Qira 416-14K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 115-3b 800 €

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Avantazh i kesaj prones eshte vendndod
Me Qira 914-5j 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Avantazh i kesaj prones eshte vendndodhja. Banesa ...