Apartament 3+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-613-13)

ID TRR-613-13
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 360 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni Artificial

Apartament modern 3+1 me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet larg zhurmes se qytetit, te Liqeni Artificial, ne nje zone te gjelbëruar dhe me ajer te paster.

Keto karakteristika e bejne kete vend mjaft te preferuar.

Apartamenti perfshin te gjithe katin e fundit te nje pallati te sapoperfunduar, me siperfaqe totale 360 m2.

Punimet e brendshme jane teper cilesore dhe te reja, gati per banim.

Sipërfaqja eshte e organizuar ne sallon te madh ndenje i pajisur me oxhak, kuzhine, 3 dhoma gjumi, dhome lavanderie, 2 tualete dhe ballkon i madh prej 100 m2.

Veranda eshte ndertuar posacerisht per vend relaksi dhe per barbeque.

Avantazh  këtij apartamenti eshte se ju mund ta mobiloni sipas deshires suaj.

 

Cmimi: 750 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 217-1d 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te
Me Qira 1019-44L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 818-18L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 717-53L 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 1115-74K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-k
Me Qira 717-55L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri
Me Qira 919-33S 850 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...