Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-615-31m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 9
Sipërfaqe m2 145
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Komuna e Parisit

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me siperfaqe 145 m2 ofron : sallon, kuzhine, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone.

Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, kuzhina ka lavastovilje.

Dhoma e trete eshte bosh me mundesi organizimi si dhome gjumi, studio, dhome garderobe.

Apartamenti ndricohet gjate dites me drite natyrale nepermjet vetratave te medha xhami.

Ngrohje/ ftohje me kondicionere.

Pallati lokalizohet ne nje zone te preferuar te qytetit, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. Pallati ofron akses ne zonen Komuna e Parisit, zonen e Tiranes se Re, prane qendres Kristal.

Mundesi parkimi ne afersi te pallatit.

 

Cmimi 350 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VI
Me Qira 918-54E 400 €

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te
Me Qira 216-62K 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per qira ne prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1121-18V 400 €

Apartament 3+1 per qira ne prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 me qera prane Inxhinierise Se Ndertimit ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 917-2K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Inxhinierise Se Ndertimit ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje godine te re ...

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekz
Me Qira 116-11b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Osmet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Me Qira 520-20D 450 €

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Osmet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Siperfaqja totale ...

Apartament 3+1 me qira prane Qendres Tregtare Casa Italia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 121-8V 280 €

Apartament 3+1 me qira prane Qendres Tregtare Casa Italia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile ...

Apartament 3+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes .
Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je p
Me Qira 820-9D 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes . Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ri. Ka ...