Apartament 3+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-821-34A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 7
Sipërfaqe m2 155
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri prane Parkut te Madh te Tiranes
Ka nje siperfaqe prej 155 m2 e cila organizohet ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 korridore dhe 2 ballkone.
Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe te kendshem, salloni dhe kuzhina ndodhen ne nje hapesire te madhe se bashku me ambientin per ngrenie, njera nga dhomat e gjumit ka krevat dopio dhe 2 dhomat e tjera jane te pajisura me krevate tek dhe dollape.

Apartamenti eshte i shtruar pjeserisht me parket dhe pjeserisht me pllaka.
Ballkonet ofrojne nje pamje te zones perreth, njera nga ballkonet aksesohet nga dhoma matrimoniale ndersa ballkoni tjeter ka dalje permes sallonit.
Cdo ambient i apartamentit eshte i pajisur me kondicionere.
Orientohet nga jug-lindja duke mundesuar ndricim me drite te bollshme natyrale.
Pallati ka ashensor dhe ofron administrim te mire.
Ndodhet prane rruges se Elbasanit dhe Parkut te Madh te Tiranes, Stadiumit Air Albania, Universitetit Ekonomik dhe Unversitetit Filologjik.

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 417-24L 500 €

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-k
Me Qira 717-55L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 819-31S 700 €

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament 3+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 321-8V 650 €

Apartament 3+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 118-27R 500 €

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 514-49j 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ne pallat te ...

Apartament 3+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vil
Me Qira 317-23d 550 €

Apartament 3+1 prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 519-25T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...