Apartament 3+1 me qira prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane

ID TRR-923-28Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 2
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gazmend Zajmi

Apartament 3+1 me qira prane Kompleksit Fiori Di Bosko, ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje vile private 2-kateshe me hyrje komplet te vecuar.
Me nje siperfaqe totale prej 120m2  eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhome gjumi, nje tualet, dhe dy korridore te medhenj.
Orientimi i apartamentit nga Lindja dhe Perendimi mundeson ndricim natyral te shtepise.
Shtepia eshte e saporinovuar dhe shume pak e banuar
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia mobilohet ne varesi te kerkesave te klienteve.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Jordan Misja, zona e Laprakes, rruga Albonopoli.

Cmimi 550 euro/muaj


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit t
Me Qira 1013-46 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit  ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 322-14S 650 €

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit  ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferu
Me Qira 415-26m 500 €

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje
Me Qira 1122-60G 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri.
Hyrja ndodhet
Me Qira 617-57K 500 €

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te ...

Apartament per qira ne rrugen Astrit Sulejman Bulluku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallat
Me Qira 921-23V 450 €

Apartament per qira ne rrugen Astrit Sulejman Bulluku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ka ...


Apartament 3+1 me qira ne rrugen 29 Nentori, prane Casa Italias ne Tirane.
Banesa ndodhet ne kati
Me Qira 323-8Z 480 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen 29 Nentori, prane Casa Italias ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat
Me Qira 418-10L 450 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge ...