Apartament 3+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-622-32S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 93 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe prej 93 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine,3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar dhe e shtruar me pllaka.
Orientohet nga jug-lindja.
Banesa disponon 2 kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambjentit.
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te pershtatshme.
Ka mundesi parkimi prane baneses.
Lidhet me rrugen e Kavajes,rrugen Babe Rexha, rrugen Ndre Mjeda,zonen e ish parkut te autobuzeve etj .

Cmimi: 370 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 918-28d 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhje
Me Qira 220-45S 500 €

Apartament 3+1 me qira prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera prane Inxhinierise Se Ndertimit ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 917-2K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Inxhinierise Se Ndertimit ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje godine te re ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane shkolles Tirana Jone, ne Tirane.
Shtepia eshte e poz
Me Qira 423-34Z 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane shkolles Tirana Jone, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 1013-24 400 €

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati
Me Qira 220-29H 360 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytet
Me Qira 114-40j 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet shume prane qendres se qytetit, rreth 10 min ne ...

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekz
Me Qira 116-11b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane ...