Apartament 3+1 me qera ne hyrje te Qytet Studenti ne Tirane (TRR-616-53K)

ID TRR-616-53T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe shume prane Ambasades Suedeze.

Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ka orientim lindje-jug-perendim dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Vila ofron dhe nje vend parkimi ne oborrin e shtepise, oborri eshte i gjelberuar me bime te ndryshme.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume prane sherbimeve te ndryshme si markete, bare dhe dyqane te ndryshme.

Eshte shume lehte e aksesushme ne rrugen e Elbasanit, rrugen Qemal Guranjaku, rrugen Ismail Qemali dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane. 

Ndodhet ne k
Me Qira 818-17E 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Zonja Curre, prane Tregut Elektrik ne Tirane.  Ndodhet ne katin e VI-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzis
Me Qira 116-11b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane shkolles ...

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Me Qira 913-4 600 €

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne TIrane, tek Zogu i Zi.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 615-7m 400 €

Apartament 3+1 me qera ne TIrane, tek Zogu i Zi. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 916-16K 450 €

Apartament dubleks me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te v
Me Qira 1219-32S 400 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nj
Me Qira 416-9K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati  te ...

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VI
Me Qira 918-54E 400 €

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati ...