Apartament 3+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-922-8G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 730 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Ciko

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mihal Ciko, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te vjeter.
Ofron nje siperfaqje 110m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, nje studio dhe nje tualet.
Mobilimi I baneses eshte modern dhe I ri.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga 5 kondicionere te instaluar perkatesisht ne cdo dhome. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si : frigorifere,sobe, lavastovilje, mikrovale etj.
Hapesira e brendshme eshte e mireorganizuar dhe dhomat jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate gjithe dites.
Dritaret jane doppio xham dhe te gjitha te pajisura me grila.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar, me akses ne zonat me qendrore te kryeqytetit si: rruga Muhamet Gjollesha, zona e 21 Dhjetorit, Rruga e Durresit, qendra e Tiranes etj.
Ne cmim perfshihet edhe nje garazh, I cili mund te perdoret si vend parkimi.

Cmimi  730 Euro Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qira prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 421-26D 700 €

Apartament 3+1 per qira prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane.
Apartamenti m
Me Qira 213-44 700 €

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti me siperfaqe 146m2, ...

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallat
Me Qira 813-5 700 €

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Me Qira 314-31b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ...

Apartament me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 3 t
Me Qira 323-55Z 800 €

Apartament me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati buze ...

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit t
Me Qira 715-27d 650 €

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-k
Me Qira 717-55L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane.
Apartamenti n
Me Qira 113-20d 650 €

Apartament 3+1 me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...