Apartament 3+1 per qira ne zonen e Ish-Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRR-321-24V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 180.6 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beniamin Kruta

Apartament 3+1 per qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te sapo perfunduar.

Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne sallon te madh, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon.

Shtepia ofrohet bosh, e pabanuar me pare dhe e shtruar plotesisht me parket.

Ka gati instalimet per sistemin e ngrohjes dhe ftohjes, dritaret dhe dyer dopio xham per izolimin akustik dhe termik.

Pozicionimi nga veri-perendimi ofron nje pamje te lire te qytetit dhe ndricim natyral te bollshem.

Pallati ofron administrim,siguri dhe mundesi per parkim nentoke me pagese ekstra.

Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet me ritme mjaft te shpejta.

Ka akses direkt ne rrugen Beniamin Kruta, rrugen Dritan Hoxha dhe prane fushes se Aviacionit ne Tirane.

 

Cmimi: 800 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amer
Me Qira 1020-55i 700 €

Apartament me qira ne rrugen Haki Shehu ne  katin e pare te nje vile 3 kateshe afer Vilave Amerikane Shtepia ka ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.
Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks p
Me Qira 914-42b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane ...

Apartament me qera ne ne rrugen Mustafa Matohiti, mbrapa Piramides ne Tirane.

Pozicionohet ne nje
Me Qira 1114-14a 850 €

Apartament me qera ne ne rrugen Mustafa Matohiti, mbrapa Piramides ne Tirane. Pozicionohet ne nje nga zonat me te ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-k
Me Qira 717-55L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati 3-katesh buze rruge ...

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te n
Me Qira 1215-53b 700 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ndertese te ndertuar rreth ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 321-6V 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...