Apartament 3+1 me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane

ID TRR-1022-23Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 5
Sipërfaqe m2 150
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres


Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri me 2 ashensore brenda Kompleksit Halili.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 150m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon dhe tualet, tualeti kryesor, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne secilin ambient.
Banesa eshte e mobiluar me arkitekt dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje parkim i mbyllur me qepen, me siperfaqe 50m2 ku parkohen lehtesisht 3 makina.
Zona ka akses te shpejte me qendren e Tirane, zonen e Medresese, Pazarin e ri etj

Cmimi: 1000 euro/muaj perfshire dhe tatimin ne burim.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 719-25T 950 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-ka
Me Qira 1220-24V 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-kateshe. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 619-52L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 321-6V 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te n
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 1114-9b 1100 €

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...